Álláshirdetés asszisztensi pozícióra

Budapesti irodánkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: ASSZISZTENS

Munkavégzés helye: 1046 Budapest, Klauzál utca 4.

Leendő munkatársunk felelőssége:

  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, úgy mint űrlapok feltöltése, dokumentumok beszerzése
  • Mobily Tool vezetése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, új kapcsolatok kialakítása a szervezet számára hasznos platformokon
  • Részvétel a fiatalok toborzásában, kapcsolattartás a bevont fiatalokkal
  • Iktatás, postázás, árajánlatok bekérése
  • Rendezvények szervezése
  • Közösségi médián és az egyesület kommunikációjában való aktív részvétel
  • Fiatalok csoportjainak kísérése rendszeres külföldi programjainkra az ERASMUS+ keretében, számukra megfelelő támogatás biztosítása

Elvárásaink a leendő munkatársunktól:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban (összetett gondolatok és érzelmek kifejezésére képes nyelvi ismeret)
  • Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés, pontosság
  • Proaktív hozzáállás
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pozitív személyiség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Motiváltság és a feladatok iránti elkötelezettség
  • Nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség (időközönként esti munkavégzés, hétvégi munkavégzés, sok utazás, bentlakásos programok, gyorsan változó körülményekhez való alkalmazkodás képessége)
  • Ifjúsági munka iránti nagyfokú érdeklődés
  • Idegen kultúrák iránti nagyfokú érdeklődés
  • Empatikus, elfogadó személyiség
  • Utazás szeretete
  • Folyamatos személyiségfejlődésre, önmegvalósításra való igény, tanulási vágy

Előny:

  • Megváltozott munkaképesség, fogyatékosság és/vagy roma származás/ valamilyen hátrányos helyzet
  • ERASMUS + programokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Korábbi munkatapasztalat ifjúsági területen, hasonló civil szervezetnél
  • Önkéntes munkában szerzett tapasztalat
  • Befejezett felsőfokú tanulmányok az alábbi területek valamelyikén: társadalomtudományok, pedagógia, bölcsészet
  • Érdeklődés a művészetek/irodalom/filozófia/szociológia/idegen nyelvek/eltérő kultúrák/a fiatalok problémái/hátrányos helyzetű csoportok problémái iránt

Amit ajánlunk:

  • Biztos munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődés
  • Barátságos légkör

Kapcsolattartó:Horváth Lilla

Telefon: +36-1-797-2654 (Hétköznap 10 és 16 óra között)

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek, küldd el –bruttó fizetési igényed megjelölésével-fényképes önéletrajzod és motivációs leveled az „Együtthatós asszisztens” tárgy megjelölésével az e-mail címünkre: [email protected]

Jelentkezési határidő: 2017.05.03.

Munkakezdés: 2017.05.15.

A felhívást ITT találod PDF formátumban.